سامانه Hi English

سامانه Hi English

Hi English

Hi English یک سامانه آموزش تعاملی زبان انگلیسی است که توسط شرکت یادگار درخشان آریا در سال 1399 راه‌اندازی شده است. این سامانه با استفاده از روش‌های پیشرفته آموزشی، یک محیط آموزشی دوستانه و جذاب برای آموزش زبان انگلیسی فراهم می‌کند.

Hi English با بیش از 16 ترم از سطح مقدماتی تا پیشرفته، برای همه سطوح زبان انگلیسی کاربرد دارد و به بیش از 20 هزار نفر کمک کرده است تا مهارت خود در زبان انگلیسی را بهبود بخشند.

این سامانه با استفاده از روش آموزشی تعاملی، باعث افزایش مهارت شنیداری، تلفظ، خواندن و نوشتاری زبان انگلیسی در دانشجویان می‌شود. با داشتن کلاس‌های آنلاین، تست‌ها و پشتیبانی از دانشجویان، این سامانه یکی از بهترین راه‌حل‌های آموزش زبان انگلیسی برای همه سطوح است.

سطوح سامانه Hi English

سطح مبتدی

برای کسانی که تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند. در این سطح، دانشجویان با مفاهیم اولیه زبان انگلیسی و درک ساده‌ترین جملات آشنا می‌شوند.

سطح متوسط

برای کسانی که درک خوبی از زبان انگلیسی دارند و قادر به خواندن و نوشتن جملات ساده هستند. در این سطح، دانشجویان با مفاهیم پیشرفته‌تر زبان انگلیسی، مثل گرامر و واژگان پیچیده‌تر، آشنا می‌شوند.

سطح پیشرفته

برای کسانی که با زبان انگلیسی به خوبی آشنا هستند و قادر به صحبت کردن و نوشتن جملات پیچیده‌تر هستند. در این سطح، دانشجویان با مفاهیم پیشرفته‌تر زبان انگلیسی، مثل گرامر پیچیده‌تر و واژگان تخصصی، آشنا می‌شوند.

همچنین، هر یک از سطوح فوق شامل دو ترم آموزشی می‌شود که هر دوره شامل دروس و تمرین‌های گوناگون است.

ویژگی‌های منحصربه فرد Hi English

آموزش کاملاً تعاملی

این ویژگی بسیار حائز اهمیت است، زیرا به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا در یادگیری زبان انگلیسی، فعالانه شرکت کنند و با استفاده از تمرین‌های تعاملی، مهارت‌های خود را بهبود بخشند. در هر درس، دانشجویان با استفاده از فیلم‌های آموزشی، پرسش و پاسخ‌های تعاملی، تمرینات گوناگون و فعالیت‌های دیگر، با مباحث مورد نظر آشنا می‌شوند و مهارت‌های زبانی‌شان را تقویت می‌کنند.

آزمون تعیین سطح آنلاین

این آزمون اجازه می‌دهد که دانشجویان به راحتی سطح زبانی خود را تعیین کنند و با مباحث مناسب برای سطح خود، درس بگیرند. با این ویژگی، دانشجویان می‌توانند به صورت آنلاین، یک آزمون تعیین سطح را پاسخ دهند و سپس به مباحثی که برای سطح شان مناسب است، دسترسی داشته باشند. این ویژگی به دانشجویان کمک می‌کند تا زمان خود را صرف یادگیری مباحث مناسب برای سطح خود کنند و به دانش زبانی خود افزوده کنند.