طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت یادگار

طراحی سایت اولین زمینه کاری شرکت یادگار درخشان آریا در اوایل دهه هشتاد بوده. به نسبت حدود دو دهه تجربه و سابقه کار در این زمینه، تعداد سایت‌های فاخری در این زمینه داریم.

چه اینکه اولویت ما در این کار، طراحی وب‌هایی است که علاوه بر رعایت کامل استانداردها، بتوانیم روی سئو آن‌ها نیز وقت کافی بگذاریم.

سایت اینترنتی دفتر دوم کاری شماست

این شعار به عنوان رویکرد محوری شرکت یادگار درخشان آریا از سال 1382 تا کنون در زمینه طراحی سایت و راه‌اندازی پایگاه‌های اینترنتی مطرح بوده است.

در عصر حاضر، داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کار، سازمان یا نهادی ضروری است. وب سایت به عنوان ویترینی برای نمایش خدمات و محصولات شما به مشتریان بالقوه عمل می‌کند و نقش مهمی در موفقیت کسب‌و‌کار شما ایفا می‌کند.

یادگار، یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای و باسابقه است که با بهره‌گیری از تیمی از متخصصان باتجربه و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، وب‌سایت‌های سفارشی و متناسب با نیازهای شما طراحی می‌کند.

خدمات پایه سئو سایت

خدمات سئو

مهمترین اصل در طراحی وب سایت های اینترنتی در شرکت یادگار، رعایت اصول «سئو» قلمداد می‌شود؛ چه اینکه امروزه بیش از 80 درصد ترافیک وب‌سایت‌های اینترنتی از طریق موتورهای جستجو و به خصوص گوگل است.

مشتریان معتبر

مشتریان معتبر طراحی وب

بخش قابل توجهی از سایت‌های طراحی شده توسط شرکت یادگار درخشان آریا، مربوط به پایگاه‌های اینترنتی بخش دولتی (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و بخش عمومی (سازمان بین‌المللی دانشگاهیان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) بوده است.

ارائه تمام خدمات وب

خدمات طراحی وب

از ثبت دامنه و هاستینگ اینترنتی تا طراحی وب، تولیدمحتوا، عکاسی، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و مشاوره تبلیغات، توسط شرکت یادگار درخشان آریا برای شما انجام خواهد شد.

متناسب با خواست مشتریان، ابتدا نسبت به آنالیز فنی و محتوایی پایگاه اینترنتی اقدام می‌گردد و پس از تائید طرح فنی و محتوایی از سوی مشتری، فاز پیاده‌سازی پایگاه آغاز خواهد شد.

پایگاه های اینترنتی توسط سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) یا برنامه‌نویسی از ابتدا به زبان‌های ASP و PHP نوشته خواهد شد.
پایگاه‌های اینترنتی طیف متنوعی از سایت شخصی، سایت شرکت یا موسسه، سایت خبری، سایت فروشگاهی و … را با امکاناتی نظیر تالار گفت و گو، پرداخت های اینترنتی و … در بر می‌گیرد.

پایگاه‌های اینترنتی طراحی شده توسط این شرکت از نظر فنی به گونه‌ای خواهند بود که «سئو» مناسبی در گوگل داشته باشند. البته بخش قابل توجهی از رمز ارتقاء سئو بدون شک شامل به‌روز رسانی مستمر و موثر پایگاه خواهد بود.

پس از تکمیل و تحویل وب سایت، پشتیبانی شامل حل مسائل احتمالی مربوط به هاست، انجام به روز رسانی‌های ضروری و پاسخگویی پیرامون سوالات اپراتور وب سایت است.

فرصت داشتن یک سایت حرفه‌ای را از دست ندهید! تماس

ویژگی‌های طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت واکنشگرا

شرکت یادگار درخشان آریا با ارائه خدمات طراحی وب سایت، به شما کمک می‌کند تا یک صفحه وب پاسخگو (Responsive) داشته باشید که قابلیت نمایش مناسب را در تمامی دستگاه‌ها (شامل کامپیوتر، تبلت، موبایل و …) دارد.

برای این منظور، تیم ما از فریمورک‌های Bootstrap یا Foundation و یا با استفاده از CSS Media Queries و JavaScript، صفحه وب سایت را برای اندازه‌های مختلف دستگاه‌ها بهینه می‌کنند.

همچنین از ابزارهایی مانند BrowserStack یا CrossBrowserTesting برای اطمینان از صحت باز شدن سایت در تمام مرورگرها و دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کنیم. به این ترتیب، شما می‌توانید به راحتی از این ویژگی در وب سایت خود برخوردار شوید.

سئو حرفه‌ای

سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، یک روش کاربردی است که در طراحی وب سایت‌ها به کار می‌رود تا با برخورداری از الگوریتم‌های موتورهای جستجوی اینترنت، وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاترین رتبه را کسب کند. در شرکت یادگار درخشان آریا، ما با استفاده از دانش فنی و تجربه کاری خود، خدمات سئو را در طراحی وب سایت‌ها ارائه می‌دهیم.

ابتدا با توجه به کسب و کار شما و نیازهای آن، کلیدواژه‌های مهم و مناسب برای سایت شما شناسایی می‌شوند و سپس با به کارگیری تکنیک‌های سئو، این کلیدواژه‌ها در سایت شما بهینه می‌شوند. همچنین، ما در طراحی وب سایت شما از روش‌های بهینه‌سازی محتوا، کدنویسی مناسب و بهینه‌سازی تصاویر استفاده می‌کنیم.

با این کار، وب سایت شما در جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجوی اینترنت قابلیت دیده شدن بیشتری خواهد داشت و در نتیجه، ترافیک وب سایت شما افزایش می‌یابد و باعث افزایش فروش و درآمد شما می‌شود.

سئو یادگار

تعرفه خدمات طراحی وب و سئو در سال 1402

عنوان خدمتتوضیحاتهزینه (هزارتومان)
ثبت دامنه irیک‌ساله35
ثبت دامنه comیک‌ساله670
ثبت دامنه netیک‌ساله690
ثبت دامنه orgیک‌ساله690
اجاره 1 گیگ هاستلینوکس - یک‌ساله800
اجاره 2 گیگ هاستلینوکس - یک‌ساله950
طراحی سایت معرفی مجموعهوردپرس - 5 صفحه‌ای1500
طراحی سایت فروشگاهیووکامرس - درج اولیه محتوا4500
بهینه‌سازی صفحات و محتوای موجودیهر صفحه200
ایجاد محصول جدید در سایتهر محصول500
ایجاد محتوای جدید در سایتهر مطلب450
رتبه Google PageSpeed

رتبه عالی گوگل از نظر طراحی سایت و سئو

برای رسیدن به رتبه‌های عالی گوگل، بسیار وسواس به‌خرج می‌دهیم. از جمله آیتم‌هایی که در طراحی وب یادگار مدنظر قرار می‌گیرند موارد زیر هستند.

بهینه‌سازی تصاویر

انتخاب فرمت مناسب

تصاویر یکی از رایج‌ترین دلایل کند شدن سرعت بارگذاری صفحه هستند. تصاویر مورد استفاده در سایت شما، با حالت بهینه‌شده فرمت webp درج می‌شوند.

تغییر اندازه تصاویر

تصاویر خروجی‌گرفته‌شده با ابعاد دقیق مورد نیاز برای نمایش در صفحه وب است. از درج تصاویر بزرگ برای نمایش کوچک‌تر آن‌ها کاملاً پرهیز می‌کنیم.

استفاده از Lazy Loading

در صورتی‌که در یک صفحه، تعداد مقالات یا تصاویری که قرار است برای کاربر نمایش داده‌شوند زیاد باشد، از این قابلیت استفاده می‌کنیم.

درج Alt Text

برای هر تصویر از متن جایگزین (Alt Text) مناسب و توصیفی استفاده می‌کنیم. این متن به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا محتوای تصاویر شما را درک کنند و به رتبه‌بندی بهتر آنها در نتایج جستجو تصاویر کمک می‌کند.

کاهش حجم و تعداد کدها

استفاده از قالب‌های مینیمال

از قالب‌های وب سایت با حداقل کد HTML، CSS و JavaScript استفاده می‌کنیم. این کار باعث می‌شود سرعت بارگذاری صفحات شما به طور قابل توجهی افزایش یابد و عملکرد کلی سایت شما ارتقا یابد.

حذف کدهای غیرضروری

کدهای CSS و JavaScript غیرضروری را که از آنها استفاده نمی شود، شناسایی و حذف می‌کنیم. این شامل کدهای مربوط به ویژگی‌هایی است که در وب سایت شما استفاده نمی شوند یا کدهایی که منسوخ شده‌اند. حذف این کدها به بارگذاری سریعتر صفحات و بهبود عملکرد کلی سایت شما کمک می‌کند.

فشرده‌سازی کد

کدهای HTML، CSS و JavaScript شما را با استفاده از ابزارهای مختلف فشرده‌سازی مانند Gzip یا Brotli فشرده می‌کنیم. این امر حجم کد شما را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد و سرعت بارگذاری صفحه را به طور چشمگیری بهبود می‌بخشد.

ترکیب فایل‌های CSS و JavaScript

فایل‌های CSS و JavaScript شما را تا حد امکان در تعداد کمتری فایل ترکیب می‌کنیم. این امر تعداد درخواست های HTTP مورد نیاز برای بارگذاری صفحه شما را کاهش می‌دهد و به‌نوبه خود به بهبود عملکرد کلی سایت شما کمک می‌کند.