طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

دو دهه سابقه ...

دریافت اطلاعات بیشتر:

نمونه سایت‌ها تعرفه طراحی سایت

طراحی وب سایت اولین زمینه کاری شرکت یادگار درخشان آریا در اوایل دهه هشتاد بوده. به نسبت حدود دو دهه تجربه و سابقه کار در این زمینه، تعداد سایت‌های طراحی شده بسیار نداریم! چه اینکه اولویت ما در این کار، طراحی وب‌هایی است که علاوه بر رعایت کامل استانداردها، بتوانیم روی سئوی آن‌ها نیز وقت کافی بگذاریم.

سایت اینترنتی دفتر دوم کاری شماست!

این شعار به عنوان رویکرد محوری شرکت یادگار درخشان آریا از سال 1382 تا کنون در زمینه طراحی وب سایت و راه اندازی پایگاه های اینترنتی مطرح بوده است.

اصل مهم: سئو

مهمترین اصل در طراحی وب سایت های اینترنتی در شرکت یادگار، رعایت اصول «سئو» قلمداد می‌شود؛ چه اینکه امروزه بیش از 80 درصد ترافیک وب‌سایت‌های اینترنتی از طریق موتورهای جستجو و به خصوص گوگل است.

مشتریان معتبر

بخش قابل توجهی از سایت‌های طراحی شده توسط شرکت یادگار درخشان آریا، مربوط به پایگاه‌های اینترنتی بخش دولتی (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و بخش عمومی (سازمان بین‌المللی دانشگاهیان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) بوده است.

متناسب با خواست مشتریان، ابتدا نسبت به آنالیز فنی و محتوایی پایگاه اینترنتی اقدام می‌گردد و پس از تائید طرح فنی و محتوایی از سوی مشتری، فاز پیاده‌سازی پایگاه آغاز خواهد شد.

پایگاه های اینترنتی توسط سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) یا برنامه‌نویسی از ابتدا به زبان‌های ASP و PHP نوشته خواهد شد.
پایگاه‌های اینترنتی طیف متنوعی از سایت شخصی، سایت شرکت یا موسسه، سایت خبری، سایت فروشگاهی و … را با امکاناتی نظیر تالار گفت و گو، پرداخت های اینترنتی و … در بر می‌گیرد.

پایگاه‌های اینترنتی طراحی شده توسط این شرکت از نظر فنی به گونه‌ای خواهند بود که «سئو» مناسبی در گوگل داشته باشند. البته بخش قابل توجهی از رمز ارتقاء سئو بدون شک شامل به‌روز رسانی مستمر و موثر پایگاه خواهد بود.

پس از تکمیل و تحویل وب سایت، پشتیبانی شامل حل مسائل احتمالی مربوط به هاست، انجام به روز رسانی‌های ضروری و پاسخگویی پیرامون سوالات اپراتور وب سایت است.

فرصت داشتن یک سایت حرفه‌ای را از دست ندهید! تماس