مجموعه ترازنگاران

مجموعه ترازنگاران

ترازنگاران

مجموعه ترازنگاران یکی از برترین تیم‌های مدیریت مالی و خدمات مربوطه در ایران است. این مجموعه با داشتن گروهی از متخصصین حوزه مالی، مدیریت سرمایه، مشاوره سرمایه‌گذاری و خدمات مالی به شما کمک می‌کند تا در زمینه‌های مختلفی از جمله بورس، سرمایه‌گذاری، بیمه، مالیات و … تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرید.

مجموعه ترازنگاران به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت یادگار درخشان آریا فعالیت می‌کند و با بهره‌گیری از تجربه و دانش فراوان، توانسته است اعتماد مشتریان خود را در ارائه خدمات مالی جلب کند.

خدمات مجموعه ترازنگاران

خدمات و مشاوره حسابداری مالیاتی

این خدمات شامل مشاوره در زمینه مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر فروش)، مالیات بر درآمد (حقوق و دستمزد)، مالیات بر ارث، هدایت در موضوعات مالیاتی و جلوگیری از تخلفات مالیاتی است.

خدمات بیمه تامین اجتماعی

در این خدمات، مجموعه ترازنگاران به شما کمک می‌کند تا در خصوص بیمه تامین اجتماعی، اطلاعات لازم را دریافت کنید و در تعیین حقوق و دستمزد کارکنان و همچنین پرداخت بیمه، راهنمایی کند.

خدمات حسابرسی

این خدمات شامل بررسی صحت مالی و عملکرد شرکت است. در این خدمات، حسابرس مستقل، حساب‌ها و گزارش‌های مالی شرکت را بررسی و با استفاده از تکنیک‌های حسابداری، صحت آنها را تایید یا رد می‌کند.

ثبت شرکت

ثبت شرکت و تغییرات آن از جمله خدماتی است که توسط مجموعه ترازنگاران ارائه می‌شود. این خدمات شامل ثبت شرکت در سازمان‌های ذیربط و تهیه اساسنامه و تغییرات آن است.

خدمات و مشاوره حسابداری مالی

خدمات و مشاوره حسابداری مالی شامل تمام فعالیت هایی است که به منظور مدیریت مالی و حسابداری در یک سازمان انجام می شود. این شامل تهیه صورتهای مالی، نظارت بر فرآیندهای مالی، ارائه راهکارهای بهبود عملکرد مالی، برنامه ریزی مالی و مدیریت گردش مالی می شود.

به طور کلی، خدمات و مشاوره حسابداری مالی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  1. تهیه صورتهای مالی: شامل تهیه دفاتر روزانه، صورت سود و زیان، صورت جریان وجوه نقد، صورت سرمایه گذاری، صورت تغییرات سرمایه و صورت تعهدات مالی است.
  2. مدیریت گردش مالی: شامل مدیریت فاکتورها، پرداخت به تأخیر از طریق نظارت بر حسابهای بدهکار و بستانکار، مدیریت چرخه پرداخت و دریافت وجوه و غیره.
  3. ارائه راهکارهای بهبود عملکرد مالی: شامل تحلیل دقیق نتایج مالی، شناسایی مشکلات مالی، ارائه راهکارهای بهبود عملکرد مالی و کاهش هزینه های بیش از حد است.
  4. نظارت بر فرآیندهای مالی: شامل نظارت بر قوانین و مقررات مالیاتی، انضباط مالی، نظارت بر سیستم های حسابداری و موارد دیگر.
  5. برنامه ریزی مالی: شامل برنامه ریزی مالی بلند مدت، برنامه ریزی پروژه، برنامه ریزی بودجه و غیره است.

خدمات و مشاوره حسابداری مالی مهمترین ابزارهایی هستند که در اختیار سازمان ها قرار می گیرند تا بتوانند گردش مالی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.