یادداشت

خدمات سئو سایت کدامند؟

طراحی سایت

شما می دانید به چه خدمات سئو سایت نیاز دارید اما نمی‌دانید چگونه آن را به‌دست آورید. کارشناسان سئو ما این را بارها و بارها از مشتریان می‌شنوند که با شرکت یادگار تماس می‌گیرند و عنوان می‌کنند: سایت ما در گوگل به خوبی داده نمی‌شود.

انواع خدمات سئو سایت در یادگار

استراتژی سئوتحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

نخستین و حتی کلیدی‌ترین گام برای سئو، این است که کلیدواژه‌های اصلی صنعت شما چیست؟ به زبان ساده، کاربران مشتری شما، چه چیزی سرچ می‌کنند؟ تیم سئوی یادگار، کلمات کلیدی را که وب سایت شما به آن‌ها نیاز دارد، بررسی کرده و در کنار آن، لیست علاقه‌مندی کلمات کلیدی شما را می‌گیرد و تحقیقات بیشتری را برای کلمات کلیدی انجام می‌دهد. در نهایت، لیستی ایجاد کند که بیشترین منطق را برای وب‌سایت شما داشته باشد و فضای رقابتی ایجاد کند.

سئو فنی

سئو فنیرتبه‌بندی می‌تواند با بهینه‌سازی در بک‌اند وب‌سایت شما، مانند بهبود سرعت صفحه، بهبود یابد. با رفع این خطاها، کار موتورهای جستجو هنگام خزیدن وب سایت شما را آسان‌تر می‌کند. در چنین وضعیتی، هنگامی که موتورهای جستجو را خوشحال می‌کنید که سایت شما برای آن‌ها راحت‌تر و سریع‌تر لود شده است، رتبه‌بندی شما را بهبود داده تا باعث خوشحالی شما شوند! این یکی بازی برد-برد است.

نوشتن محتوا

مجموعه یادگار تیمی از نویسندگان را در اختیار دارد که محتوای مناسب سئو را برای وب‌سایت شما نگارش می‌کنند. چه ایجاد پست‌های وبلاگی با ارزش به اشتراک گذاشتن باشد یا بهینه‌سازی صفحات خدمات و محصولات از قبل موجود با ایجاد محتوای بیشتر. موتورهای جستجو وب سایتی را دوست دارند که محتوای جدید را به طور منظم اضافه کند.

لینک بیلدینگ

بک‌لینکبک‌لینک‌ها جزء بزرگی از رتبه‌بندی در نتایج جستجو هستند، اما نه هر لینکی! به همین دلیل است که باید به یک شرکت بهینه‌سازی موتور جستجو مانند یادگار که دارای یک تیم اختصاصی لینک‌سازی است و با بسیاری از وب‌سایت‌های با کیفیت بالا و مرتبط ارتباط دارد، کار خود را بسپارید.

سئو روی صفحه

در یادگار ما اطمینان می‌دهیم که خدمات سئو با بهترین روش‌های موتورهای جستجو برای افزایش قابلیت اعتماد وب‌سایت شما هماهنگ است. کارشناسان سئو ما محتوای منحصربه‌فرد و با ارزش را منتشر می‌کنند، سرفصل‌ها و برچسب‌های محتوای شما را بهینه کرده و از تصاویر با وضوح بالا و حجم کم، استفاده می‌کنند.

بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO)

CROبهینه‌سازی نرخ تبدیل به زبان ساده یعنی هدایت کلیک‌های ارزشمند به وب‌سایت شما. ما نمی‌خواهیم ترافیک بی‌ارزش برای سایت شما ایجاد کنیم، بلکه به‌دنبال آن هستیم تا مشتریان بالقوه را به وب‌سایت‌تان هدایت نماییم.

پاسخ دهید