طراحی سایت فروشگاه کتاب ددن شاپ

طراحی سایت فروشگاه کتاب

طراحی سایت فروشگاه کتاب ددن شاپ یکی از پروژه‌های متعلق به شرکت یادگار درخشان آریا است. این پروژه در سال 1402 کلید خورده است. هدف آن، ارائه کتاب‌های با کیفیت به کودکان ایران زمین است.

مشخصات پروژه طراحی سایت فروشگاه کتاب ددن شاپ

این وب سایت، یک فروشگاه اینترنتی است که دو بخش شاخص دارد. نخست، فروشگاه آن و بخش دوم، وبلاگ سایت. هر بخش، بر اساس استانداردهای طراحی سایت و سئو، تکمیل شده است.

خانه

صفحه اصلی هر وب‌سایت، به‌عنوان ویترین آن عمل می‌کند. در خانه ددن‌شاپ، شما شاهد یک اسلایدر هستید که شعارهایی در رابطه با کتاب‌های کودک ارائه می‎‌کند.

فروشگاه

بخش اصلی این سایت، فروشگاه کتاب کودک آن است. در این بخش، مراجعه‌کنندگان (معمولاً مادر و پدر کودک) می‌توانند به سادگی، کتاب مورد نظر خود را از انتشارات برگزیده این حوزه، انتخاب نمایند.

وبلاگ

یکی از بخش‌هایی که در هر سایت اینترنتی باعث تقویت رتبه آن در موتورهای جستجو می‌شود، وبلاگ سایت است. در وبلاگ ددن شاپ، مجموعه محتوای مرتبط با حوزه کتاب‌های کودک درج شده است.

درباره ددن شاپ

در این بخش، به معرفی هویت و ماموریت این سایت اینترنتی پرداخته شده است. همچنین در بخش پایانی، لینک به صفحه دیگری وجود دارد با عنوان: فلسفه انتخاب نام ددن شاپ.