سامانه آموزش زبان انگلیسی

سامانه آموزش زبان انگلیسی به نشانی www.HiEnglish.me از جمله نمونه کارهای شرکت یادگار در زمینه تولید محتوای دیجیتال و آموزش الکترونیکی به شمار می‌رود.

معرفی سامانه آموزش زبان انگلیسی

این سامانه، از جمله زیرمجموعه‌های سازمان بین‌المللی دانشگاهیان محسوب می‌شود و یک تیم حرفه‌ای راه‌اندازی و تکمیل محتوای آن را بر عهده دارند.

در این سامانه، به آموزش مجازی زبان انگلیسی پرداخته شده است. همچنین، بخش‌هایی با عنوان آموزش رایگان نیز در آن تعبیه شده است. از جمله این بخش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

زمان اجرای پروژه

این پروژه، در زمستان 1399 (2021, Feb) شروع شده است و همچنان در حال توسعه و تکمیل محتوای آموزشی است. پیش‌بینی می‌شود این پروژه تا اواسط سال 2023 میلادی تکمیل شود.

مختصات پروژه Hi English

از 16 ترم آموزشی این سامانه، تا کنون 10 ترم آن قابلیت بهره‌برداری را پیدا کرده است. این ترم‌ها، از مقدماتی تا متوسطه را دربر می‌گیرند.

مخاطبان

دانش‌آموزان، دانشجویان، مدیران و کارشناسان حرفه‌ای که به دنبال یادگیری زبان هستند، مخاطب اصلی این سامانه به شمار می‌روند. محتوای آموزشی آن به صورت کاملاً تعاملی بوده و یادگیری را بسیار ساده کرده است. برای اعضای سامانه دانشگاهیان، تخفیف ویژه‌ای برای استفاده از این سامانه در نظر گرفته شده است.