سامانه آموزش زبان انگلیسی

Hi English

سامانه آموزش زبان انگلیسی

سامانه آموزش زبان انگلیسی به نشانی www.HiEnglish.me از جمله نمونه کارهای شرکت یادگار در زمینه تولید محتوای دیجیتال و آموزش الکترونیکی به شمار می‌رود.

این سامانه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های یادگیری از طریق اینترنت، به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با حداقل هزینه، زبان انگلیسی را به صورت آنلاین و از هر جایی که دوست دارید، یاد بگیرید.

در این سامانه، شما می‌توانید با استفاده از ویدئو های آموزشی، فایل های صوتی و تمرین‌های متنوع، به‌راحتی و با لغات و قواعد بسیاری آشنا شوید و با تکرار و تمرین مداوم، مهارت زبانی خود را بهبود بخشید.

با استفاده از سامانه آموزش زبان، شما می توانید به راحتی و با اعتماد به نفس به هر منظوری که دوست دارید، از جمله سفر، تحصیل یا کار، پرداخت کنید.

پس اگر شما هم به دنبال روشی موثر و مدرن برای یادگیری زبان هستید، سامانه آموزش زبان Hi English را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

معرفی سامانه آموزش زبان انگلیسی

این سامانه، از جمله زیرمجموعه‌های سازمان بین‌المللی دانشگاهیان محسوب می‌شود و یک تیم حرفه‌ای راه‌اندازی و تکمیل محتوای آن را بر عهده دارند.

در این سامانه، به آموزش مجازی زبان انگلیسی پرداخته شده است. همچنین، بخش‌هایی با عنوان آموزش رایگان نیز در آن تعبیه شده است. از جمله این بخش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لغات
  • گرامر
  • آزمون آیلتس
  • مهارت‌های چهارگانه

زمان اجرای پروژه

این پروژه، در زمستان 1399 (2021, Feb) شروع شده است و همچنان در حال توسعه و تکمیل محتوای آموزشی است. پیش‌بینی می‌شود این پروژه تا اواسط سال 2023 میلادی تکمیل شود.

مختصات پروژه Hi English

از 16 ترم آموزشی این سامانه، تا کنون 10 ترم آن قابلیت بهره‌برداری را پیدا کرده است. این ترم‌ها، از مقدماتی تا متوسطه را دربر می‌گیرند.

مخاطبان

دانش‌آموزان، دانشجویان، مدیران و کارشناسان حرفه‌ای که به دنبال یادگیری زبان هستند، مخاطب اصلی این سامانه به شمار می‌روند. محتوای آموزشی آن به صورت کاملاً تعاملی بوده و یادگیری را بسیار ساده کرده است. برای اعضای سامانه دانشگاهیان، تخفیف ویژه‌ای برای استفاده از این سامانه در نظر گرفته شده است.